Gala Finałowa – galeria zdjęć

9 grudnia 2017 w Teatrze Kolegium Zakonu Pijarów na warszawskich Siekierkach odbyła się Gala Finałowa na URODZINY CONRADA. Tym wydarzeniem zamykaliśmy Ogólnopolski Konkurs Literacki dla młodzieży z inspiracji twórczością Josepha Conrada Korzeniowskiego. W programie znalazły się działania warsztatowe skoncentrowane wokół adaptacji scenicznej powieści Conrada „W oczach Zachodu” autorstwa Zygmunta Hubnera i Michała Komara – spektaklu zatytułowanego „Spiskowcy” wystawionego w Teatrze Powszechnym w 1987 roku i zarejestrowanego przez Telewizję Polską oraz uroczystość wręczenia statuetek, nagród rzeczowych i dyplomów finalistom i laureatom konkursu oraz ich nauczycielom. Zapraszamy na spotkanie z nimi w galerii fotografii…

fot. Sławomir Dynek CogitoMedia

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Oczo5 Con
    Oczo4 Con
    oczo2 Con
    oczo3 Con
    oczo1 Con