Mikołajki z Karolem czyli Gala Finałowa 2020

Mikołajki z Karolem czyli Gala Finałowa 2020

Gala Finałowa Ogólnopolskiego konkursu literackiego o Nagrodę Giętkiego Pióra z inspiracji pisarstwem Karola Wojtyły w 100 rocznicę urodzin odbyła się 5 grudnia 2020 o godz. 12.00.

W wydarzeniu on-line (specyfika 2020 roku) uczestniczyli przedstawiciele Stowarzyszenia Parafiada – Prezes O. Tomasz Olczak SP oraz Małgorzata Włodarczyk, Izabela Żukowska – Przewodnicząca Jury i Opiekunka Literacka Konkursu oraz Grzegorz Jach – reżyser spektaklu „Zegarek” zrealizowanego w formie teatru telewizji na podstawie nagrodzonego „Złotym Piórem” scenariusza autorstwa Sebastiana Wujcika.

Spektakl i gala finałowa dostępne są również na naszej stronie:

„Mikołajki z Karolem”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *